AKTUALIZACE TOHOTO BOXU PROBĚHLA DNE 14.3.!

 I KDYŽ BUDU OFFLINE pište koho chcete vyřadit, kdo mi to nenapíše do 20:00
 na icq je automaticky vyhozen on (Honey<3)http://happy-iwusqa.blog.cz

Tipy a Rady I. - Co dělat když je nuda ?

12. března 2011 v 16:00 | - N |  - N's mind

Co dělat aby jste nenudili ?

Sdílet své koníčky s přátely.
Nudíš se ? Nemá co dělat ? Pozvi své kamarády ven, v krásném počasí, si můžete někde v klidu sednout, zablbnout si, sprotovat a nebo se jakkoliv bavit. Stačí jen sednout k počítači a napsat bezplatnou smsku a nebo se jednoduše domluvit na facebooku. K tomuto podnikání, nepotřebuješ kredit, potřebuješ piuze dobrou náladu, tělesné zdraví (nebýt nemocná, nebo nachlazená), hodnou maminku a tradá ven.
Jdi se svou láskou na romantickou procházku.
Tvůj drahý je doma a také se nudí ? Vytáhni ho ven na sluníčko. Nějak pěkně se obleč, namaluj, vezmi dobrou náladu a můžeš jít. Svého miláčka potěš pěknou smskou z mobilu nebo mu krásně napiš jakkoliv jinak a nebo pro něj rovnou zajdi (aby jsi, ale nebyla překvapená). Vymysli nějaké zajímavé romantické místo, kde se oba dva bude dívat do kraji a při tom si budete neskutečně uživát, že jste spolu. Je jen na tobě, jak to podnikneš a jak svou lásku potěšíš, v tomto případě, se ale cení originál.


Projdi krajinu a každé šáší se svým mazlíčkem.
Ať už je to pejsek do kabelky, nebo velký rotvajler, ať už má kopyta nebo drápky. Vyjdi a nebo vyjeť si s ním do přírody. Hoď na sebe nějaké pohodlné oblečení, dej si vlasy do culíku a vydej se obdivovat krásy přírody na hřbetě svého koně nebo za vodítkem svého pejska. Nepotřebuješ mobil, facebook ani žádnou další síť, stačí jen dobrá nálada a nějaké myšlenky. Cestou si můžeš vše urovnat a domů se vrátíš s vyfénovanými vlasy od větříku a s ještě lepší náladou, než byla před touto vyjížďkou/vycházkou.
Pořiď si co nejzajímavější fotografie.
Chceš aby ti všichni záviděli tvůj originál, chceš se vidět na foťáku jako něco jiného ? Vymysli ten nejstupidnější nápad, který tě napadne a vykonej ho. Obleč se jako mumie (stačí ti toaletní papír), udělej ze sebe sněhurku, nějakým zajímavým líčením, nebo natoč tutoriál. Stačí ti k tomu odvaha, zajímavé trendy oblečky, foťák (popřípadě kamera) a trochu bláznoství. Svůj výtvor hoď na nějakou stránku a uvidíš, že bude mít hodně lajků, přiláká navštěvnost a nebo na svůj nápad sbalíš někoho zajímavého, ale také si tuto přípravu skutečně užiješ !


Královna módy.
Nudíš si a jdi obdivovatelka trendů, která si čas od času koupí módní časopis a začte se ? Tak jen nečti a neseď a konej. Máš peníze a čas ? Zajdi si do obchoďáku a nakup nějaké pěkné doplňky, oblečení, při tom všem ti může asistovat kamarádka a nudit se nebude. A pokud nemáš peníze, zajdi i tak do obchoďáku, vyskoušej všemožné oblečení a s kamarádkou se vyfoť v kabince. A pokud ani na jedno nemáš skutečnou náladu, vyhaž si skříň a poskládej se svých hadříků nějaký zajímavý outfit, při čemž se s tebou i dlouholetá nepřítelkyně bude chít bavit. Inspiruj se svým citem pro módu a jednej !Výtvářej a staň se výtvarnicí.
Máš doma přebytek, papírů a pastelek. Jsi zasněná do toho namalovat něco co se ti opravdu povede ? Udělej to tak. Vem si obyčejnou tužku a papír, zavři se s příjemnou hudbou ve svém pokoji a užívej si. Při větším štěstí, si můžeš vyjít na kopec. Sednou si na houpačku, kterou máte na zahradě, nebo se jen tak usadit do trávy s něčím dobrým a kresli, vyšívej, pleť a nebo cokoliv udělej, čím se pak můžeš chlubit a co můžeš přidat do svého pokoje. Zasni se do krásného zvuku aut s hlavní cesty, zasni se do kluka, který jde po cestě, nebo si jen užívej příjemných zvuků vos a ptáčků.

Každopádně si den v klidu vychutnej, dodržuj pitný řežim, podnikej co jen tě napadne a prožij den tím co tě baví, ať už jsou to tví přátelé, kteří tě neustále podporují nebo máma, které s tebou chce strávit veškerý čas, tak už ten malý či velký mazlíček, který ti nedokáže nic říct, avšak dokáže tě poslouchat.

Tento článek, je inspirací, pro všechny blogaře či blogařky, které právě sedí u svých blogů a říkají, že se nudí, ale nedá jim to odsednout a odlepit se a jít se nachvíli podívat ven. Tento článek patří mezi Rady a Tipy i přestože to tak nevypadá. Tímto článkem, vás můžu popohnat jít ven blbnout. Vaše - N
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama