AKTUALIZACE TOHOTO BOXU PROBĚHLA DNE 14.3.!

 I KDYŽ BUDU OFFLINE pište koho chcete vyřadit, kdo mi to nenapíše do 20:00
 na icq je automaticky vyhozen on (Honey<3)http://happy-iwusqa.blog.cz

Soutěž - Nejzajímavější příběh

21. března 2011 v 20:00 | - N |  - N's mind
Tak a máme tu soutěž, tato soutěž nebude na pokračování, tedy nečekejte, že z vás budu vymáhat odpovědi a nápady ještě několik dní. Díky, této snadké soutěži můžete vyhrát celkem pěkné ceny, takže jak pro vaše, tak pro moje dobro se prosím zapojte. Pozor v této soutěži se cenní, převážně originalita a nápady, ty by se prakticky neměly vůbec opakovat nebo podobat. Děkuji za pochopení.

Jde o to aby jste vymysleli příběh, lehce řečeno, příběh by měl být delší jak 3 řádky a kratší jak celá stránka. Napíšu několik slov a vy daná slova budete muset užít v příběhu, opět podotýkám, že to má být příběh, pak tedy musí mít děj a dávat smysl, nečekám, že mi napíšete daná slova bez významu a očekáváte cenu.

V příběhu užijete těchto 5 slov, v jakémkoliv pořadí, rozmezí. Slova můžete použít jako zdrobněliny a můžete je skloňovat. Příklad slovo židle, můžete napsat židlička, a nebo seděla jsem na židli, židlích atd.

pejsek _____ nákupní _____ středisko _____ silnice _____ stěhovák _____ rybičky

Budu ráda když se vám bude dařit a budete se zapojovat.
- N
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 diry. diry. | Web | 21. března 2011 v 21:14 | Reagovat

zajtra to možno skúsim :) :D

2 Deni Deni | Web | 22. března 2011 v 16:51 | Reagovat

hm..tohle děláme v dramaťáku xD :D

3 Kristye Kristye | Web | 22. března 2011 v 18:08 | Reagovat

Tak jo,skusím to,bude to hororové :D ! To já ráda.

-Je 21.3.2011, skoro večer,když si najednou uvědomím,že si musím koupit pár věcí do penálu.Chybý mi pastelky,pero a tužka.Proto mi přišla vhodná myšlenka zajít si do Nákupního střediska.Mají otevřenoi do 22:00 takže čas je v pohodě a jsem sama doma,proto neváhám,beru peníze a co nejrychleji vycházím z bytu abych to stihla než se setmý.
Obchoďák není úplně daleko,ale musím jít přes les a kousek po silnici.Jenže to mě vůbec netrápí.Aspoň se projdu.
Vylezla jsem ven a spozorovala jaká je tma,blížila se zima,není divu.Stejně jsem si řekla "No co,nejsem srab.Není úplná tma abych neprošla lesík !" Tak jdu.Cestou lesíkem se začalo stmívat,slyším jak houkají sovy..Nahání mi to celkem strach proto zrychluji chůzy.Po pár minutách konečně vycházím z lesíka a procházím na kraji silnice.Na druhé straně jezdí auta a tak se cítím v bezpečí.V dáli vidím ten velký svítící obchoďák "TESCO".Pomalu se k němu blížím,už tam skoro jsem..
Když jsem k němu konečně došla trochu jsem strnula..
Jen tak stojím přímo před těmi obrovskými dveřmi a zírám na ně,nikde nejsou žádní lidé.To je dost divné,ale snad budou uvnitř..Když se otočím do prava,udivuje mě trochu,že je tu málo aut a na konci příjezdové cesty stojí jakási stará dodávka,tuším že to je stěhovák.Protože je to velké a bíle,celkem špinavé."No co" ...Vejdu dovnitř obchoďáku a říkám si "Jo v pohodě,vidím ty lidi,i když jich není moc,vidím je.Jak sem mohla být tak najivní,mám velkou fantazii!Není to přece žádná kriminálka,zajít si prostě do obchodu večer."
Projdu,překážkami a jsem vevnitř,zamířím k oddělení s psacími pomůckami,vidím pastelky,jsou barevné a vyhovují.Proto si je dám do nákupního košíčku,který jsem si vzala u dveří.
Postupně dávám tam i ostatní věci které potřebuji a chci jít ke kase,v tom když vyjdu z uličky,zastavím se.Ale nějak proházely regály,nevyznám se.Je to tu jiné,ale tak,projdu a někde najdu ty kasy.
Procházím uličkou s potřebami pro zvířata.V tom slyším nějaké kroky.Otočím se,ale nikdo zamnou není,jdu dál..Najednou slyším jak něco padá,prudce se znovu otočím a na zemi leží krabička s krmením pro rybičky,zvednu jí a jdu dál.Připadá mi to trochu divné,ale to do něj jen mohl z druhé strany regálů někdo strčit.
Blížím se ke kasám,vidím je.Jdu a najednou se zhasly všechny světla."Můj bože !! Co se dělej? Nic nevydím.Neslyším a připadá mi,jako bych tu byla sama." zadržím klid,určitě to hned za minutku rozsvítí zpět.
Čekám,už uběhla minuta ale nic,skoro nic nevidím a začínám panikařit.Začnu volat "Haló,je tu někdo?Slyšíte mě?" Ale nic se neozvalo,je tu strašné ticho,až je to divné.Poslouchám jestly ještě něco nezaslechnu a tu se ozve něco,je to příšerné ! Strašné kňučení,rozléhá se to tu po celém Tescu ! To snad je nějaký pejsek?Chudinka,co se to děje!?
Chodím po tmě,snažím si vzpomenout odkud jsem přišla a hmatám po regálech. A najednou mi někdo sáhl na rameno,strachem jsem ztuhla,ale strašně ! A pomalu se otáčím,v tom okamžiku se okamžitě rozsvítí světla a já to vidím ! Chce se mi brečet,začnu řvát,v rukouch mě drží nějaký muž v kukle a hned za ním další s pistolí v ruce.Začnou na mě něco řvát,nerozumím jim,není to česky,pomalu začnu omdlývat,už skoro nevidím,mlží se mi před očima.V tom ten druhý vystřelý..Je to strašná rána,spadnu do kómatu.
A v zápětí se probouzím v mém voňavém povlečení,v mém krásném pokoji.Otevírám oči a na tváři se mi objeví úsměv.Byl to jen sen ! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama