AKTUALIZACE TOHOTO BOXU PROBĚHLA DNE 14.3.!

 I KDYŽ BUDU OFFLINE pište koho chcete vyřadit, kdo mi to nenapíše do 20:00
 na icq je automaticky vyhozen on (Honey<3)http://happy-iwusqa.blog.cz

profil Violet.

5. března 2011 v 20:00 | Violet.

Yeah.
Tak tohle jsem já. Prostě normální holka. Tohleto je fotka ze školy domů. Neobyčejně se mi povedla. Vypadám tam jako pětileté děcko, ale mně to oopravdu nevadí. Vlastně jsem ráda, že jsetšě nejsem plnoletá a proto si užívám své dětství. Někdy ale ani neužívám. Chodím do školy, kde mě lidi prostě nenávidí, krom pár vijímek, ale přesto tam nemám pořádnou kamarádku. Proto se moc moc snažím dostat na jeden žádaný gympl v Místku. Bude veeelká fuška. Ale jinak je to celkem normálka:)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Takže základní data o mně:
Jméno: Anna. Vlastně mi říkají všelijak. Ale nejčastěji Ani a a taky An. Příjmení sem rozhodně dávat nebudu.
Věk: Je mi skoro třináct. Jak jen to říct. Jsem sexy dvanáctka :DDDDD
Bydliště: No ulici sem dávat nebudu. Prostě ve Frýdku - Místku. Pohodovém městečku poblíž Ostravy.
Stav: jestli tohle, tak nezadaná:DD
Mobil: Nokia X3 :DDD
Škola: Těžká otázka. No víte, zatím 11.Z.Š. ,ale v dubnu jdu na přímačky na nejžádanější gympl v okrese. Ajaj. Musím to udělat.♥
Číslo kredity: tak to fakt myslíte vážně?
Mazlíčci: Mám pejska. Paffy.Miluju ho z duše. Má asi rok a rasa~ boloňský psík. Takoá chlupatá ňuňácká bílá kuličky vlny♥ A potom kočičku Julii a želvičku jsem dala tětě. Uhm, Hugo:)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Miluje: tak určitě dva lidi jak nikoho na světě: maminku a tetu. Pak je tu ještě bráška a zbytek rodiny. Pocházím z rozvedené rodiny, takže tak. Potom miluju jídlo. Nejvíce ovšem pizzu a lasagne. Ty od mamky jsou totálně božíí♥ A potom ještě párky v rohlíku a bugry. Moji asi nejoblíbenější činností jsou nákupy. H&M a C&a. Potom ještě ROxy, reserved, New Yorker a tak. Vždycky utrtím všechen obnos peněz!:D A taky jsem totálně zblázněná do The SIMS. Je vlastně jeno, který díl. Všechny miluju. A už nevím co o sobě napsat. Snad jen to, že jsem nikdy neměla výzo dvoojku:DDD. Ale to jen mimochodem.Jo a taky hraju na klavír a varhany. Miluju to. Takže už potom na další věci nzbývá moc času, no:D. Taky čtu. Nejradši Wilsonovou a Deník Anne Frank♥♥♥. A televizn kanál ~ MTV♥
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ale co musím napsat je, že MILUJU čokoádu..♥♥♥´ Moje největší láska. Ach, ich, uch, ech. Nedokážu se bez ní obejít ani na den. Lind, Milku a teď jsem si oblíbila i Heidi ~ oříškovou..☻♥ ach.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Takže tak. Něco málo o mně. Nezlobte se, že jsem se tak rozepsala:D Prostě profil, je profil:)
~
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama