AKTUALIZACE TOHOTO BOXU PROBĚHLA DNE 14.3.!

 I KDYŽ BUDU OFFLINE pište koho chcete vyřadit, kdo mi to nenapíše do 20:00
 na icq je automaticky vyhozen on (Honey<3)http://happy-iwusqa.blog.cz

Kéž sílu mám, svůj život žít a osud svůj, do rukou pevně vzít..

10. března 2011 v 20:20 | Cath.


Přeji pěkný den všem..Jako vždy tak i dnes absolutně nevím o čem budu psát, tak se na mě nezlobte když to bude slohově špatně, nebo budu skákat z tématu na jiné téma..
Dnes mám ve své hlavě takovou malou invedvnturu, často to tak mám no.. Zítra jedeme se školou do špindlerova mlýna, na nějaké mstrovství v lyžování, no moc jsem si toho nezjišťovala, jen vím, že dostaneme šály a budeme fandit našim lyžařům.. Docela se těším..
Dnes jsem si udělala takový generální úklid pokoje, jelikož zítra asi odjíždím k mámě, většinou jednou týdně uklízím trochu víc,vždycky jsem v pokoji měla hrozný nepořádek, musím se přiznat, že už se lepším.. ;).. :D
Myslíte, že je lepší když člověku řeknete pravdu a bude vás po zbytek života nenávidět, nebo mu něco namlouvat a denodeně lhát?.. Já osobně jsem vždycky ke všem upřímná, ale většinou se mi to vymstí, bohužel.. Nemám moc přátel, jsem zpíš takový silný samotář, mám své 2 kamarádky, kterým sdělím všechno a nebojím se následků, moc si toho vážím, protože tohle je vzácnost, najít někoho takového.. Lidé v dnešní době jsou falšní a závistiví.. Jsem holka z malého města, na nic si nehraju i když si to mnozí myslí.. Bohužel, s myslí ostatních nic nenadělám.. Někdy to chce prostě zvednout bradu a jít dál.. Nejúčinější ze všech léků.. Moc bych chtěla poděkovat všem zde, že se zatím nevraždíme a ani to nemáme v plánu doufám.. Čekala jsem, že zde budou všichni.. No..Mnohem horší.. :) Děkuji za vaší pozornost..

Yours Cath.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama