AKTUALIZACE TOHOTO BOXU PROBĚHLA DNE 14.3.!

 I KDYŽ BUDU OFFLINE pište koho chcete vyřadit, kdo mi to nenapíše do 20:00
 na icq je automaticky vyhozen on (Honey<3)



http://happy-iwusqa.blog.cz

Catherine <3 píše něco o hudbě..

7. března 2011 v 18:44 | Cath.

Zdravím všechny! :) Jak jste si možná přečetli, nepatřím k těm nadšencům, kteří poslouchají taneční hudbu a tak dále.. Považuji se za tichého hudebníka, jak jsem psala jednou bych se chtěla stát muzikálovou hvězdou, tudíž už si asi odvodíte jaký je můj hudební styl.. Mám ráda hodně pívané písně, aby jste si nemysleli, ráda si někdy poslechnu třeba Green Day nebo Rasmus, ale doslova Pohrdám Lady Gagou omlouvám se těm, kteří jí poslouchají.. Člověk, který trochu sleduje hudební scénu, tak si všimne, že už tu kdysi něco takového bylo ano myslím tím Maddonu, která ve své době byla pro společnost něco nepřípustného, točila videoklipy v kostele a tak dále.. Byla to taky originalita.. U Gagy mi to příjde až přehnané.. Omlouvám se..
Hrozně ráda poslouchám české interprety.. Byla jsem vychovávána svými prarodiči, děda hrál ve spoustě kapel a vždycky mě vedl k hudbě.. Ano, jsem si schopná poslechnout i Gotta.. Mám hodně ráda Lucii Bílou, nedávno jsem četla její knížku s názvem ,,teď už to vím, možné je všechno" a moc si vážím všeho, co dělá, je to velmi charizmatická a silná žena. Má můj obdiv..
Lucie Bílá (Muzikál Bídníci)- Píseň Samotářky
Možná se vám budu stát zaostálá, nebo hloupá, ale ohledně hudby mám svůj vlastní názor..
Většína mých životních vzorů pochází zrovna z tohoto odvětví..Spousty lidí obdivuji, třeba například Karla Svobodu, myslím, že skladalete jako byl on už nikdy nenajdeme.. Kdyby nebylo jeho, čtvrtina českých interpretů tu není.. Karlem Svobodou se dostáváme k jiným skladatelům.. Jako třeba A. L. Webber skladatel světových rozměrů muzikály Cats, Evita, Jesus Christ Superstar, Bídníci a mnoho dalších bylo napsáno jeho rukou..
Michal David sice všechny jeho muzikálové písně zní stejně, ale líbivě..Soukup & Osvaldová, výborné muzikály, úžasná hudba.. Tím se dostávám k textařům.. Karel Borovský, Lou Fanánek Hagen..
Muzikál Golem (Karel Svoboda, Lou Fanánek Hagen)- Modlitba za usmíření
Jesus Christ Superstar(A.L. Webber)- Dan Bárta- Jak ze sna procitám
Muzikál Robin Hood (Soukup & Osvaldová)- Až se zblázním
Abych byla upřímná.. Mám hodně ráda muzikálovou hudbu! :D (možná jste si všimli), ale je tu i "normální" hudba, která se mi líbí..
Green Day, Die Happy, P!nk, Christina Aguilera, Paramore, Beyonce a mnoho dalších.. U písní většinou oceňuji tu kvalitu, mám takový vyhraněný názor, ale jsem děvče mnoha podob a stylů, každou chvilku se mi líbí něco jiného, ale to snad každému..
Tak, děkuji za pozornost, kterou jste věnovali mému článku.. :) Přeji všem pěkný zbytek dne..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Catie~ Catie~ | Web | 7. března 2011 v 19:18 | Reagovat

já mám taky ráda takovéto písničky ale moc to neříkám protože se mi pak většina lidí směje ..a Lucku,tu miluji,ona umí fakt nádherně zpívat a vypadá velmi sympaticky :)

2 Cath. Cath. | Web | 7. března 2011 v 19:25 | Reagovat

[1]: No, popravdě.. Ze začátku jsem se bála to někde říkat, že to poslouchám, ale po čase jsem si říkala, že zase tak o moc nejde.. je to můj hodební styl, jsem to já, a ostatním to může být jedno...

3 Catie~ Catie~ | Web | 7. března 2011 v 19:28 | Reagovat

[2]: to ano :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama