AKTUALIZACE TOHOTO BOXU PROBĚHLA DNE 14.3.!

 I KDYŽ BUDU OFFLINE pište koho chcete vyřadit, kdo mi to nenapíše do 20:00
 na icq je automaticky vyhozen on (Honey<3)http://happy-iwusqa.blog.cz

And I wonder how do you feel?

9. března 2011 v 16:07 | Cath.


Zdravím všechny, píšu jen tak narychlo, čeká mě zpěv a dnešek je takový nabušený, nojo středa, je to tak každý rok.. Ke včerejšímu vyřazování, jsem ráda, že jsem stále tu, protože se mi tu začíná líbit, svým způsobem jsem se tak trochu divila, že jsem neletěla já.. Ano někdy jsem příliž moc horlivá, ano to je to slovo... Většinou mám ve zvyku nikoho nepouštět ke slovu (ne úmyslně)..
Ke včerejšímu úkolu.. Jak jsem říkala holkám, byl to 1. úkol, který mě tu bavil..
Celkově tu z toho začínám mít dobrý pocit..
Dnešek byl opravdu celkem vyčerpávající, test z matiky.. Hranol, nějaký rovnice s dvěma neznámýma, abych byla upřímná, matematiku doslova NENÁVIDÍM! Mám hrozně ráda chemii, celou hodinu tam všichni spí, jelikož pan učitel vypráví tím svým vlastním jazykem, kterému nikdo nerozumí.. Jednou nám dokonce řekl, proč se ve škole učíme.. ,,Protože nás číňani ve všem dohání" Proto se ve škole musíme takhle učit! :D Takže kdyby jste se jednou ptali, proč, tak to víte.. Dále to byl test z Ruského jazyka na který se nikdo doslova NIKDO neučil.. :D Naštěstí to vedlejší třída psala dříve než my a jedno děvče bylo tak ochotné, že mi půjčilo její vyplněný test.. :D Takže co jsem mohla, tak jsem si snažila zapamatovat.. Do dneška lituju, že jsem raději nešla na němčinu.. :D Ale jsou to poslední 4 měsíce.. Už to přežiju..
Ale že se opravdu těším! Příští měsíc mě čekají přijímačky a talentovky.. Docela vtipné, ani jsem se na to zatím nepodívala..
Nevím proč, ale dnes mám takovou dobrou náladu.. Jsem věčný pesimista, takže možná tím jsem pořád taková mrzutá.. No, zjevně si půjdu shromadit všechny své noty.. Takže se tu mějte..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Catie~ Catie~ | Web | 9. března 2011 v 16:35 | Reagovat

taky jsem chodila do zpěvu :D

2 KoOjinka KoOjinka | 9. března 2011 v 16:48 | Reagovat

No a já ho nečtu prostě,toto mě nebere :D:D božee..v každém díle někdo :D:D jako má trapasy atd..což mě baví,ale ten YOU no Ben :D:D prostě..já nevím..no!:DD

3 - N - N | Web | 9. března 2011 v 19:09 | Reagovat

Podle mě jsi jedna z těch "nejužitnějších" lidí na tomto blogu, umíš věci uvést v pořádek, dokážeš si to vše rozvrhnout aby to vycházelo a dokážeš přiznat chybu a nebo se i omluvit ;) Moc se mi líbí tvůj přístup k blogu a k nám soutěžícím ;)

4 C a T h C a T h | 10. března 2011 v 15:49 | Reagovat

[3]: Stejný názor mám já na tebe ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama